кигуруми для детей

Істория виникнення кігурумі

Кігурумі– це плюшеві комбінезончики в виді тварин чи мягких іграшок в людський зріст. кигуруми синий Зайка

Перші кігурумі прийшли до нас з Японії і спочатку використовувалися як ростові костюми для свят. Найбільше вони полюбилися аніматорам, які використовували такі комбінезони для створення святкової атмосфери на різних заходах і вечірках для розваги глядачів. Сьогодні одягнених в кігурумі хлопців можна зустріти практично в кожному торгово-розважальному центрі, тематичних парках або на аніме фестивалях. Веселі комбінезони-костюми особливо сподобалися діткам і з часом стали домашніми. Так з’явилася затишна і м’яка піжама.

Різновиди та способи застосування

Варіантів застосування кігурумі дуже багато. комбез махровый ПандаБільшість вважає за краще використовувати їх для сну в якості забавною піжами або домашнього костюма. Деякі вважають за краще відвідувати в них піжамні вечірки, новорічні ранки, оригінальні заходи. Сучасна текстильна промисловість пропонує широкий вибір тканин придатних для пошиття махрових кобінезонов. Особливий тактильний комфорт забезпечують такі тканини:

  • бавовна;
  • велсофт;
  • фліс;
  • велюр.

Одяг з них відрізняється гігроскопічністю і має кондиціонуючі властивості. Як зимового варіанту рекомендуємо моделі з Вельсофт, а влітку доречні легкі бавовняні варіанти. Як демісезонного варіанту може бути тонка бавовняна модель з легким начосом.

Як обрати розмір кігурумі

кигуруми
купить кигуруми для девочки

Знаючи зріст того, кому хочете вибрати або подарувати кігурумі – ви зможете підібрати точний розмір, який сяде ідеально. Для цього абсолютно не потрібно знімати додаткові мірки, довжину рук, ніг, або обсяг талії і стегон. Справа в тому, що кігурумі виконані у вільному крої, і якщо рукава, і штанини будуть злегка звисати – це тільки плюс. Адже тоді така весела піжама виглядає більш гармонійно, і дозволить дитині відчути себе набагато зручніше.

В інтернет-магазині «Modnissimo» розміри кігурумі точно відповідають заявленим параметрам. Вони не маломерять, і тому ви абсолютно без ризику можете вибрати покупку онлайн, не хвилюючись, що не підійде розмір.

 

Добавить комментарий

кигуруми для детей

История появления кигуруми

Кигуруми – это плюшевые комбинезончики в виде животных или мягких игрушек в человеческий рост.

кигуруми синий ЗайкаПервые кигуруми пришли к нам из Японии и изначально использовались как ростовые костюмы для празников. Больше всего они полюбились аниматорам, которые использовали такие комбинезоны для создания праздничной атмосферы на различных мероприятиях и вечеринках для развлечения зрителей. Сегодня одетых в кигуруми ребят можно встретить практически в каждом торгово-развлекательном центре, тематических парках или на аниме фестивале.

Забавные комбинезоны-костюмы особенно приглянулись деткам и со временем стали домашними. Так появилась уютная и мягкая пижама.

Разновидности и способ применения

Вариантов применения кигуруми очень много. Большинство предпочитает использовать их для сна в качестве забавной пижамы или домашнего костюма. Некоторые предпочитают посещать в них пижамные вечеринки, новогодние утренники, оригинальные мероприятия.

Современная текстильная промышленность предлагает широкий выбор тканей пригодных для пошива махровых кобинезонов. комбез махровый ПандаОсобенный тактильный комфорт обеспечивают следующие ткани:

  • хлопок;
  • велсофт;
  • флис;
  • велюр.

Одежда из них отличается гигроскопичностью и имеет кондиционирующие свойства.

В качестве зимнего варианта рекомендуем модели из вельсофта, а летом уместны легкие хлопковые варианты. В качестве демисезонного варианта может быть тонкая хлопковая модель с легким начесом.

Как выбрать размер кигуруми

Зная рост того, кому хотите выбрать или подарить кигуруми – вы сможете подобрать точный размер, который сядет идеально.

кигуруми
купить кигуруми для девочки

Абсолютно не нужно снимать дополнительные мерки, длину рук, ног, или объем талии и бёдер. Дело в том, что кигуруми выполнены в свободном крое, и если  рукава, и штанины будут слегка свисать – это только плюс. Ведь тогда такая весёлая пижама выглядит более гармонично, и позволит ребенку почувствовать себя гораздо удобнее.

В интернет-магазине «Modnissimo» размеры  кигуруми  точно соответствуют заявленным параметрам. Они не маломерят, и потому вы совершенно без риска можете выбрать покупку онлайн, не волнуясь, что не подойдёт размер.

Добавить комментарий